Dizi Toplantılarımız 12 Mart'ta başlıyor


Değerli Bursiyerlerimiz,  

Türk Eğitim Vakfını daha yakından tanımanız, çalışmaları hakkında bilgi almanız amacıyla, her yıl olduğu gibi bu yılda 12 Mart - 26 Mart 2012 tarihleri arasında düzenlenecek dizi toplantılarımıza davetlisiniz. 

Gelecekte meslektaşınız olacak diğer bursiyer arkadaşlarınızla tanışmak, yeni dostluklar kurmak ve TEV'in önemli bir parçası olduğunuzu hissetmek isterseniz, bu toplantılar sizin için iyi bir fırsat olacaktır. Toplantılarımıza iş hayatında olan mezun yurtdışı bursiyerlerimiz ve değerli TEV dostları da davet edilecek ve sizlerle tecrübelerini paylaşacaklardır.  

TEV'li olmanın ve bursun bir gereği olarak mutlaka katılmanızı beklediğimiz toplantıda sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız. (fakültenize göre katılabileceğiniz toplantı tarihleri ekli listede belirtilmektedir.) O günkü toplantıya katılamayanlar, diğer tarihlerdeki bir toplantıya katılabilirler. Toplantı mektuplarımızın ulaşmadığı çevrenizdeki diğer TEV'li arkadaşlarınızı uyarmanızı rica ederiz. Staj, bahar dönemi İngilizce kursu kayıtları gibi sizlere yönelik çeşitli olanaklarımızın başvuruları bu toplantılarımızda alınacaktır.  

Bilginizi rica eder, başarılar dileriz. 

Dizi Toplantı Tarihleri Tablosu için tıklayınız. 

Toplantı Yeri :     Türk Eğitim Vakfı Genel Merkezi

                        Büyükdere Cd. Kocabaş İşhanı No.111 Kat.9

                        34349/Gayrettepe/İstanbul 

Kroki için tıklayınız.

Eğitim Müdürlüğü Telefon :0212 318 68 00

Toplantı Başlama Saati : 16.00

Toplantı Bitiş Saati : 18:00 ( Takribi) 

Not: Geçmiş yıllarda olduğu gibi toplantılara katılmayanlar hakkında bursun kesilmesi yönünde işlem yapılabilmektedir. Bu nedenle toplantılarımıza muhakkak katılımınız gerekmektedir.