İstanbul’da Öğrenim Gören Bursiyerlerimiz İçin Dizi Toplantılar 28 Şubatta Başlıyor


DİZİ TOPLANTILAR 28 ŞUBATTA BAŞLIYOR. 

İSTANBUL'DA ÖĞRENİM GÖREN BURSİYERLERİMİZE YÖNELİK DİZİ TOPLANTILARIMIZ 28 ŞUBATTA BAŞLIYOR... 

Değerli Bursiyerlerimiz, 

Türk Eğitim Vakfını daha yakından tanımanız, çalışmaları hakkında bilgi almanız amacıyla, her yıl olduğu gibi bu yılda 28 Şubat - 11 Mart 2011 tarihleri arasında düzenlenecek dizi toplantılarımıza davetlisiniz. 

Gelecekte meslektaşınız olacak diğer bursiyer arkadaşlarınızla tanışmak, yeni dostluklar kurmak ve TEV'in önemli bir parçası olduğunuzu hissetmek isterseniz, bu toplantılar sizin için iyi bir fırsat olacaktır. Toplantılarımıza iş hayatında olan mezun yurtdışı bursiyerlerimiz ve değerli TEV dostları da davet edilecek ve sizlerle tecrübelerini paylaşacaklardır. 

TEV'li olmanın ve bursun bir gereği olarak mutlaka katılmanızı beklediğimiz toplantıda sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız. (fakültenize göre katılabileceğiniz toplantı tarih ve saatleri www.tev.org.tr web sitemizde yayınlanacaktır.) O günkü toplantıya katılamayanlar, diğer tarihlerdeki bir toplantıya katılabilirler. Toplantı mektuplarımızın ulaşmadığı çevrenizdeki diğer TEV'li arkadaşlarınızı uyarmanızı rica ederiz. Staj, bahar dönemi İngilizce kursu kayıtları gibi sizlere yönelik çeşitli olanaklarımızın başvuruları bu toplantılarımızda alınacaktır.  

Bilginizi rica eder, başarılar dileriz. 

Dizi Toplantı Tarihleri Tablosu için tıklayınız.

Toplantı Yeri :   Türk Eğitim Vakfı Genel Merkezi

Büyükdere Cd. Kocabaş İşhanı No.111 Kat.9

34349/Gayrettepe/İstanbul

Eğitim Müdürlüğü Telefon :0212 318 68 00

Toplantı Başlama Saati : 16.00

Toplantı Bitiş Saati : 18:00 ( Takribi)