30 Nisan 2014

İstanbul'da Öğrenim Gören Bursiyerlerimize Yönelik Dizi Toplantılar 5 Mayıs'ta Başlıyor


 

Değerli Öğrencimiz, 

Türk Eğitim Vakfını daha yakından tanımanız, sizlere yönelik faaliyetlerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanız, TEV bursiyeri olan iş hayatında da başarılara imza atmış, ülkemizin yakından takip ettiği yönetici, işadamları ve değerli TEV dostlarının katılımıyla gerçekleştirilecek seminerlerden faydalanmanız amacıyla her yıl olduğu gibi bu yılda Mayıs ayı içerisinde düzenleyeceğimiz dizi toplantılarımıza sizleri davet ediyoruz. 

Gelecekte meslektaşınız olacak diğer bursiyer arkadaşlarınızla tanışmak, yeni dostluklar kurmak ve TEV Ailesinin önemli bir parçası olduğunuzu hissetmek isterseniz, bu toplantılar sizin için bir fırsat olacaktır. Toplantılarımızda ayrıca “Başarı Ödülü”ne hak kazanan bursiyerlerimizin sertifikaları da takdim
edilecektir.
 

TEV’li olmanın bir gereği olarak katılmanızı çok arzu ettiğimiz bu toplantıda sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.(fakültenize/bölümlerinize göre katılacağınız toplantı tarihleri ve davetli konuşmacılarımız ekteki tabloda belirtilmektedir.) Bölümünüzle ilgili belirtilen gündeki toplantıya katılamayanlar, diğer tarihlerdeki bir toplantıya katılabilirler. Toplantılarımızı, tanıdığınız diğer TEV’li arkadaşlarınıza da hatırlatmanızı rica ederiz. Ayrıca sizlere yönelik çeşitli olanaklarımız hakkında da bu toplantılarda bilgi verilecektir.  

Bilginizi rica eder, başarılar dileriz. 

GÜSEL BİLAL

Genel Müdür Yardımcısı 

 

Toplantı Yeri                           :   Türk Eğitim Vakfı Genel Merkezi

                                                      Büyükdere Cad. Kocabaş İşhanı No.111 Kat.9

                                                      34349/Gayrettepe/İstanbul

 

Eğitim Müdürlüğü Telefon  : 0212 444 0 838

 

Toplantı  Başlama Saati        : 16.30

Toplantı Bitiş Saati                : 18:30  (Takribi)

Toplantı Salonu                      : 29 Ekim Toplantı Salonu  

 

Önemli Not:

-          Hangi gün toplantıya katılacağınızı isminizi ve katılım tarihinizi belirterek tev_egitim@tev.org.tr e-posta adremize bildirmenizi önemle rica ederiz.

-          Katılımcı bursiyerlerimize “TEV Kariyer Semirlerine Katılım Sertifikası”  ve "Başarı Ödülü" sertifikaları verilecektir.

-          Kendi fakültenizle ilgili toplantıya katılmakla birlikte, arzu ettiğiniz diğer günlerdeki konuşmacıları da dinlemek üzere tekrar katılımda bulunabilirsiniz.