-
-
-

İstanbul’da Öğrenim Gören Bursiyerlerimizin Dikkatine


Sevgili Bursiyerlerimiz,

Dizi Toplantılarımız bu yıl da Mart ayında gerçekleşecektir.  

Türk Eğitim Vakfını daha yakından tanımanız, çalışmaları hakkında bilgi almanız amacıyla, her yıl olduğu gibi bu yılda 1 Mart – 15 Mart 2010 tarihleri arasında düzenlenecek dizi toplantılarımıza davetlisiniz. 

Gelecekte meslektaşınız olacak diğer bursiyer arkadaşlarınızla tanışmak, yeni dostluklar kurmak ve TEV’in önemli bir parçası olduğunuzu hissetmek isterseniz, bu toplantılar sizin için iyi bir fırsat olacaktır. Toplantılarımıza iş hayatında olan mezun yurt dışı bursiyerlerimiz, değerli TEV dostları da davet edilecek ve sizlerle tecrübelerini paylaşacaklardır. 

TEV’li olmanın ve bursun bir gereği olarak mutlaka katılmanızı beklediğimiz toplantıda sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız. (fakültenize göre katılabileceğiniz toplantı tarih ve saatlerini ekli listemizde inceleyebilirsiniz.) O günkü toplantıya katılamayanlar, diğer tarihlerdeki bir toplantıya katılabilirler. Toplantı mektuplarımızın ulaşmadığı çevrenizdeki diğer TEV’li arkadaşlarınızı uyarmanızı rica ederiz. Staj, bahar dönemi İngilizce kursu kayıtları gibi sizlere yönelik çeşitli olanaklarımızın başvuruları bu toplantılarımızda alınacaktır.  

Bilginizi rica eder, başarılar dileriz.

TÜRK EĞİTİM VAKFI

 

TEV 2009-2010 DİZİ TOPLANTILAR TARİH ÇİZELGESİ

 

Toplantı Yeri :     Türk Eğitim Vakfı Genel Merkezi
        Büyükdere Cd. Kocabaş İşhanı No.111 Kat.8
        34349/Gayrettepe/İstanbul

 

Eğitim Müdürlüğü Telefon :     0212 318 68 00
Toplantı Başlama Saati :     16.00
Toplantı Bitiş Saati :     18:00 (Takribi)