27 Temmuz 2015

TEV Ankara Sedef Ölçer Kız Öğrenci Yurdu İçin Teknik Gereç ve Malzeme İhale Duyuruları


Aşağıdaki teknik gereçler için ihaleye katılacak teklifler ayrı ayrı değerlendirilecek ve her biri ayrı olarak ihale edilecektir. 

 

1-      Sunucu: TEV Ankara Sedef Ölçer Kız Öğrenci Yurdunda kullanılmak üzere 1 adet sunucu alınacaktır. Sunucu alımı için 18 Ağustos 2015 tarihinde ihale yapılacaktır. Sunucu alımı için ihaleye katılmak isteyenlerin 17.08.2015 tarihi saat 14:00’e kadar tekliflerini tarafımıza ulaştırmalarını rica ederiz. TEV Bilgi İşlem Birimi ile ( bilgiislem@tev.org.tr ) iletişime geçerek sunucu ile ilgili şartnameyi edinebilirsiniz.

 

2-      Seslendirme ve Anons Sistemi: TEV Ankara Sedef Ölçer Kız Öğrenci Yurdunda kullanılmak üzere merkezden seçmeli tek kanallı genel müzik yayını ve genel anons ihtiyaçlarını karşılamak üzere Seslendirme ve anons sistemi kurulacaktır. Söz konusu iş için 18 Ağustos 2015 tarihinde ihale yapılacaktır. İhaleye katılmak isteyenlerin 17.08.2015 tarihi saat 14:00’e kadar tekliflerini tarafımıza ulaştırmalarını rica ederiz TEV Bilgi İşlem Birimi ile ( bilgiislem@tev.org.tr ) iletişime geçerek ilgili şartnameyi ve malzeme listesini edinebilirsiniz.

 

3-      Turnike Sistemi: TEV Ankara Sedef Ölçer Kız Öğrenci Yurdunda öğrencilerin giriş çıkışlarının takibi ve kontrolü için turnike sistemi kurulacaktır. Turnike sistemi kurulumu için 18 Ağustos 2015 tarihinde ihale yapılacaktır. İhaleye katılmak isteyenlerin 17.08.2015 tarihi saat 14:00’e kadar tekliflerini tarafımıza ulaştırmalarını rica ederiz. TEV Bilgi İşlem Birimi ile ( bilgiislem@tev.org.tr ) iletişime geçerek ilgili şartnameyi ve malzeme listesini edinebilirsiniz.

 

4-       Firewall, Loglama, Hotspot Çözümü: TEV Ankara Sedef Ölçer Kız Öğrenci Yurdunda öğrencilere sağlanacak  internetin kontrolü, loglaması ve raporlaması için Firewall, Loglama Çözümü ve Hotspot çözümü alınacaktır. Söz konusu işle ilgili 18 Ağustos 2015 tarihinde ihale yapılacaktır. İhaleye katılmak isteyenlerin 17.08.2015 tarihi saat 14:00’e kadar tekliflerini tarafımıza ulaştırmalarını rica ederiz. İlgili şartnameyi ve malzeme listesini TEV Bilgi İşlem Birimi ile ( bilgiislem@tev.org.tr ) iletişime geçip alabilirsiniz.

 

5-      Yurt otomasyon Yazılımı: TEV Ankara Sedef Ölçer Kız Öğrenci Yurdunda kullanılmak üzere Yurt Bilgi Sistemi, Kapı Kontrol ve Yemekhane Bilgi Sistemi için mal ve hizmet alımı yapılacaktır. Söz konusu işle ilgili 18 Ağustos 2015 tarihinde ihale yapılacaktır. İhaleye katılmak isteyenlerin 17.08.2015 tarihi saat 14:00’e kadar tekliflerini tarafımıza ulaştırmalarını rica ederiz. İlgili şartnameyi ve malzeme listesini TEV Bilgi İşlem Birimi ile ( bilgiislem@tev.org.tr ) iletişime geçip alabilirsiniz.

 

6-      TV Sistemi: TEV Ankara Sedef Ölçer Kız Öğrenci Yurdunda ortak alanlarda yapılacak kapalı devre TV yayını için mal ve hizmet alımı yapılacaktır. Söz konusu işle ilgili 18 Ağustos 2015 tarihinde ihale yapılacaktır. İhaleye katılmak isteyenlerin 17.08.2015 tarihi saat 14:00’e kadar tekliflerini tarafımıza ulaştırmalarını rica ederiz. İlgili şartnameyi ve malzeme listesini TEV Bilgi İşlem Birimi ile ( bilgiislem@tev.org.tr ) iletişime geçip alabilirsiniz.