13 Mayıs 2014

TEV Trabzon Şubesi 47. Yılında 47 Ağaç Dikti!


Türk Eğitim Vakfı (TEV), kuruluşunun 47. yılını Trabzon’da da kutladı. 10 Mayıs tarihinde TEV Trabzon Şube Müdürü Hasan F. Melek ev sahipliğinde TEV Genel Müdür Yardımcısı Güsel Bilal’in de katılımıyla gerçekleştirilen bursiyerlerin ve TEV Kız Öğrenci Yurdu’nda kalan öğrencilerin katıldığı etkinlikte 47 yıl için 47 ağaç dikildi.

TEV 47. yılını Trabzon Uzungöl’de, TEV Trabzon Şube Başkanı Hasan F. Melek’in ev sahipliğinde, Türk Eğitim Vakfı Trabzon Kız Öğrenci Yurdu’nda kalan öğrenciler, bursiyerler ve TEV Genel Müdür Yardımcısı Güsel Bilal’in de katıldığı bir etkinlik ile kutladı.

Kutlamada konuşma yapan TEV Genel Müdür Yardımcısı Güsel Bilal “Bugüne kadar yanımızda olarak bize güç veren tüm destekçilerimize teşekkür ediyoruz. Emin adımlarla büyümeye devam edeceğiz. Türk Eğitim Vakfı Ailesi olarak el ele daha nice eserler yaratacağımıza ve vakfımızı nice 47 yıllara taşıyacağımıza inancımız tamdır.” dedi.

TEV Trabzon Şube Başkanı Hasan Melek ise, düzenlenen etkinliğin amacının, gençlere sosyal sorumluluk bilinci aşılamak olduğunu söyledi.