13 Mart 2019

Türk Eğitim Vakfı Elektro-Mekanik Tesisat Renovasyon İşleri İhalesi


Barbaros Bulvarı, No: 149, Orhan Birman İş Merkezi, Balmumcu 34349 Beşiktaş, İstanbul adresindeki İş Merkezi binamız ve Akdeniz Caddesi, No. 14,  Pasaport, Konak, İzmir adresindeki Hamit Birsel İş Merkezi için  “elektro-mekanik tesisat renovasyon işleri için “götürü bedel anahtar teslim kapalı zarf usulü” ile ihale yapılacaktır. İhale tarihi 5 Nisan 2019 tarih, Cuma günü olup isteklilerin bu tarihten önce tekliflerini kapalı zarf olarak TEV Merkez Ofis binası adresine iletmeleri gerekmektedir. 

          İhale konusu ve kapsamı

 

  • Elektro-mekanik tesisat renovasyon işleri (İş 2 etaplı olup iş bu ihalede 1. etap işler ihale edilmektedir. İşin yaklaşık %80’i mekanik, %10’u elektrik tesisat işleri ve %10’u  inşaat işleridir.)

 

  • Yerleşik ve kullanılan ofis alanlarında yapılacak tüm tadilat işleri gece çalışması ile gerçekleştirilecektir.

 

  • İhaleye katılacak firma en az 5 yıl fit-out işlerinde tecrübeye sahip olup, minimum 3.000.000 TL tutarında benzer iş bitirmesine sahip olacaktır.

 

  • Yüklenici firmanın ana konusu inşaat işleri olacaktır.

 

  • Yüklenici firma, inşaat işleri koordinasyonu ve yönlendirmesi altında elektro-mekanik alt taşeronlar ile çalışacaktır. 

 

Büyükdere Caddesi, No: 111,  Şişli İstanbul adresindeki TEV Kocabaş İşhanı binamız için, “elektrik tesisat renovasyon işleri” için ”götürü bedel anahtar teslim kapalı zarf usulü” ile ihale yapılacaktır. İhale tarihi 1 Nisan 2019 Pazartesi günü olup isteklilerin bu tarihten önce tekliflerini kapalı zarf olarak TEV Merkez Ofis binası adresine iletmeleri gerekmektedir.

 

          İhale konusu ve kapsamı

 

  • Elektrik tesisat renovasyon işleri (İşin yaklaşık %90’ı elektrik tesisat işleri ve %10’u  inşaat işleridir.)

 

  • Proje tadilatı - Kabul – onay işleri hizmeti (Elektrik Kurumu ile Yürütülecek Resmi İşler) dahildir.

 

  • Yerleşik ve kullanılan ofis alanlarında yapılacak tüm tadilat işleri gece çalışması ile gerçekleştirilecektir.

 

  • İhaleye katılacak firma en az 5 yıl fit-out işlerinde tecrübeye sahip olup, minimum 2.000.000 TL tutarında benzer iş bitirmesine sahip olacaktır. 

 

     Not : Toplam 3 iş için teklif istenmektedir. Belirtilen koşulları sağlayan isteklilere, ihale dosyası ayrıca iletilecektir.

  

    TEV Kamu İhale Kanununa tabi değildir. 

    İletişim için;  kucar@tev.org.tr