TEV Kız Öğrenci Yurtları İçin Başvurular Başlamıştır.

Türk Eğitim Vakfı, büyük kentlere üniversite öğrenimi için gelen genç kızların çağdaş, güvenli ve konforlu barınma ihtiyaçlarını karşılamak üzere kız öğrenci yurtları projesini hayata geçirmiştir. Bu amaçla İzmir-Balçova'da, Trabzon'da ve Ankara'da kız öğrenci yurtlarımız bulunmaktadır.  

Tarih: 15 Ağustos 2018
Devamını Gör

Ankara’daki Kız Öğrenci Yurdumuzda Kalan Sena Nur Geren’in Babalar Günü Mektubu

Kış ayını, karla oynamayı çok severim ben. Memleketimiz Denizli’de kar yağmaz pek. Çocukken kışları her sabah kalkıp camdan karşıdaki dağlara bakar ne kadar kar yağmış diye ve evimizin oralara yağmadığı için üzülür, ağlardım. Yine bir sabah camın önüne oturdum ağladım. Babam da dayanamadı benim üzülmeme.

Tarih: 13 Haziran 2018
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı 88 Gence Daha Yurt Dışı Bursu Verecek

Türk Eğitim Vakfı (TEV) tarafından 1969 yılından bu yana Türkiye’nin geleceğine yön verecek değerleri ve liderleri yetiştirmek üzere başarılı gençlere verilen yurt dışı yüksek lisans, doktora ve üst ihtisas bursundan, 2018-2019 öğretim yılında 88 öğrenci daha yararlanacak.

Tarih: 06 Haziran 2018
Devamını Gör

TEV Uğuz Tarık Demirağ Raylı Sistemler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin Temeli Atıldı

51 yıldır gençlerin eğitimine destek vererek, Türkiye’nin aydınlık yarınları için çalışan Türk Eğitim Vakfı (TEV), bağışçısı Uğuz Tarık Demirağ’ın vasiyetiyle 32 derslikli mesleki ve teknik lisenin temel atma törenini gerçekleştirdi. TEV, Türk Milli Eğitimi’nin hizmetine sunduğu 30’a yakın eğitim tesisine bir yenisini daha eklemek üzere Uğuz Tarık Demirağ projesinin ilk ayağını başlatmış oldu.

Tarih: 05 Haziran 2018
Devamını Gör

TÜHİD'den TEV'e Anlamlı Ödül

İletişim sektöründe 46. yılını kutlayan Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından düzenlenen Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri sahiplerini buldu. Bu yıl 17. kez düzenlenen ödül töreninde Türk Eğitim Vakfı (TEV) “Sivil Toplum Kuruluşları” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Tarih: 14 Mayıs 2018
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı’nın ‘Mutlu Bir Gül’ Daveti

Türk Eğitim Vakfı (TEV) Four Seasons Hotel Bosphorus ev sahipliğinde ve ALEM Dergisi medya sponsorluğunda mutlu günlerin yeni bağış geleneği Bir Dünya Çiçek Projesini tanıttı. Cem Yılmaz’ın katılımıyla renklenen davette ünlü isimlerin tasarladığı çiçekler satışa sunularak, eğitim için kaynak yaratıldı.

Tarih: 14 Mayıs 2018
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı 51. Kuruluş Yıl Dönümünü Kutladı

Başarılı ve maddi imkanı kısıtlı gençlere eğitim desteği veren Türk Eğitim Vakfı (TEV), 51. Kuruluş yıl dönümünü gala yemeğiyle kutladı.

Tarih: 04 Mayıs 2018
Devamını Gör

Bursiyerlerimiz İçin Dizi Toplantılarımız Başlıyor - 2018

İş hayatında başarılara imza atmış profesyonellerin konuşmacı olarak katıldığı ve her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiğimiz “TEV Dizi Toplantıları” bu yıl da 20 Nisan Cuma günü başlayacaktır.

Tarih: 18 Nisan 2018
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı’ndan Bursa’ya ’50. Yıl Umut Ziyareti’

Türk Eğitim Vakfı (TEV), 50. yıl faaliyetleri kapsamında düzenlediği ‘50.Yıl Şube Umut Ziyaretleri’nin 8.’sini Bursa’da gerçekleştirdi.

Tarih: 30 Mart 2018
Devamını Gör

TEV’den Geleceğin Lideri 59 Gence Üstün Başarı Bursu

Türk Eğitim Vakfı (TEV) 2017-2018 eğitim yılında Üstün Başarı Bursu’nu almaya hak kazanan bursiyerlerini kamuoyuna tanıttı.

Tarih: 19 Şubat 2018
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı’ndan Adana’ya ’50. Yıl Umut Ziyareti’

Türk Eğitim Vakfı (TEV), 50. yıl faaliyetleri kapsamında düzenlediği ‘50.Yıl Şube Umut Ziyaretleri’nin 7.’sini Adana’da gerçekleştirdi.

Tarih: 08 Şubat 2018
Devamını Gör

Üstün Başarı Bursu Anket Aşaması

Üstün Başarı Bursu Anket Aşaması

Tarih: 06 Ekim 2017
Devamını Gör

İlk Fırsat Programı tarafından desteklenen pozisyonlarımız adaylarını bekliyor.

Türk Eğitim Vakfı olarak Esas Sosyal ile İlk Fırsat Programı çerçevesinde yaptığımız işbirliği kapsamında bir yıl boyunca (Ocak – Aralık 2018) tam zamanlı olarak çalışacak ve İlk Fırsat’ ın eğitim faaliyetlerine katılacak genç takım arkadaşları arıyoruz.

Tarih: 02 Ekim 2017
Devamını Gör

Zeki Müren Bodrum'da Alkışlarla Yaşıyor, Emel Sayın Söylüyor

Tüm mal varlığını Türk Eğitim Vakfı ve TSK Mehmetçik Vakfı’na bağışlayan Zeki Müren, ölümünün 21. Yıldönümünde Bodrum’da Emel Sayın konseriyle anıldı. Emel Sayın’ın Zeki Müren şarkılarını seslendirdiği gecede, sanat güneşinin arşivinden çok özel görüntü ve ses kayıtları da ilk kez günışığına çıktı.​

Tarih: 25 Eylül 2017
Devamını Gör

Özel TEV Sedef Ölçer Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu Bursiyer Öğrenci Seçim Sonucu

“Özel TEV Sedef Ölçer Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu” bursiyer öğrenci seçim sonucu aşağıda yer almaktadır.

Tarih: 20 Eylül 2017
Devamını Gör

TEV Cumhuriyet Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdunda Burslu Kalmaya Hak Kazanan Öğrencilerin Listesi

“TEV Cumhuriyet Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdunda Burslu Kalmaya Hak Kazanan Öğrencilerin Listesi ” aşağıda yer almaktadır.

Tarih: 20 Eylül 2017
Devamını Gör

TEV Trabzon Kız Öğrenci Yurdu Bursiyer Öğrenci Seçim Sonucu

TEV Trabzon Kız Öğrenci Yurdu Bursiyer Öğrenci Seçim Sonucu

Tarih: 19 Eylül 2017
Devamını Gör

TEV Somalı Bursiyerlerle ‘Umut’ Pikniği’nde Buluştu

Türk Eğitim Vakfı (TEV), Soma’da 2014 yılında yaşanan maden kazasının ardından hayatını kaybedenlerin çocuklarına destek amacıyla kurduğu Soma Umut Fonu’ndan yararlanan öğrenciler için fona destek sağlayan kurumların da katılımıyla ‘Okula Dönüş’ pikniği düzenledi.

Tarih: 15 Eylül 2017
Devamını Gör

TEV Umut Takımı'na Davet

TEV Umut Takımı'na Davet

Tarih: 21 Temmuz 2017
Devamını Gör

Bursiyerlerimiz için Dizi Toplantılarımız Başlıyor - 2017

Her yıl İstanbul’da düzenlediğimiz TEV bursiyeri olan, iş hayatında çeşitli başarılara imza atmış profesyonellerin konuşmacı olarak katılımıyla gerçekleştirilecek, geleceğiniz için attığınız önemli bir adım olacağını düşündüğümüz ‘Dizi Toplantılarımız’ bu yıl da 12 Nisan 2017 Çarşamba günü başlayacaktır. 

Tarih: 07 Nisan 2017
Devamını Gör

İlk Fırsat Programı tarafından desteklenen pozisyonlarımız adaylarını bekliyor.

Türk Eğitim Vakfı olarak Esas Sosyal ile İlk Fırsat Programı çerçevesinde yaptığımız işbirliği kapsamında bir yıl boyunca (Ocak – Aralık 2017) tam zamanlı olarak çalışacak ve İlk Fırsat’ ın eğitim faaliyetlerine katılacak genç takım arkadaşları arıyoruz.

Tarih: 10 Ekim 2016
Devamını Gör

TEV – SINGA Singapur’da Karşılıksız Doktora Bursları Verecektir. (2017-2018)

TEV – SINGA Singapur’da Karşılıksız Doktora Bursları Verecektir. (2017-2018)

Tarih: 27 Eylül 2016
Devamını Gör

Özel TEV Cumhuriyet Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu için Yurt Bursu Sonuçları

“Özel Türk Eğitim Vakfı Cumhuriyet Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu” için yurt bursu almaya hak kazanan öğrenci listesi aşağıdaki yer almaktadır.

Tarih: 23 Eylül 2016
Devamını Gör

Özel TEV Ankara Sedef Ölçer Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu için Yurt Bursu Sonuçları

“Özel Türk Eğitim Vakfı Ankara Sedef Ölçer Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu” için yurt bursu almaya hak kazanan öğrenci listesi aşağıdaki yer almaktadır.

Tarih: 21 Eylül 2016
Devamını Gör

TEV Trabzon Özel Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu için Yurt Bursu Sonuçları

“Türk Eğitim Vakfı Trabzon Özel Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu” burs almaya hak kazanan öğrenci listesi aşağıda yer almaktadır.

Tarih: 20 Eylül 2016
Devamını Gör
1   2   3   4   5