Türk Eğitim Vakfı’ndan Geleceğin Lideri 57 Üstün Başarı Bursu

Türk Eğitim Vakfı (TEV) 2018-2019 eğitim yılında Üstün Başarı Bursu’nu almaya hak kazanan bursiyerlerini kamuoyuna tanıttı. 57 başarılı genç bu seçkin bursu kazanarak geleceğin liderleri arasına katıldı. TEV Üstün Başarı Bursu ile eğitim hayatına devam eden gençlerin sayısı 192’ye ulaştı.

Tarih: 15 Şubat 2019
Devamını Gör

Bağışçımız, Türk Sanat Müziği’nin unutulmaz ismi Safiye Ayla Kadıköy’de anıldı.

Yaşamını müziğe, tüm mal varlığını ise eğitime vakfeden Safiye Ayla Targan, 21. ölüm yıl dönümünde Türk Eğitim Vakfı ( TEV ) tarafından özel etkinliklerle anılmaya devam ediyor. Bu etkinlikler kapsamında önceki akşam TEV Yönetim Kurulu Başkanı Rona Yırcalı ve TEV Anadolu Yakası Şube Yürütme Kurulu Başkanı Seda Ekincioğlu Oral...

Tarih: 08 Şubat 2019
Devamını Gör

Tiyatronun Duayeni Türk Eğitim Vakfı Bağışçısı Macide Tanır Ölüm Yıl Dönümünde Anıldı

Türk tiyatrosunun unutulmaz oyuncularından, dünya tiyatro edebiyatının 50’den fazla seçkin eserinde başrol üstlenen Macide Tanır, 6. ölüm yıl dönümünde Emirgan Mezarlığı’nda bulunan kabri başında Türk Eğitim Vakfı (TEV) yönetimi, bursiyerleri, yakınları ve sanatçı dostları tarafından anıldı.

Tarih: 08 Şubat 2019
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı Bağışçısı Türk Müziğinin Duayen İsmi Ferdi Özbeğen Mezarı Başında Anıldı

Tüm mal varlığını Türk Eğitim Vakfı’na (TEV) bağışlayan, Türk müziğinin duayen ismi, en sevilen şarkıların güçlü yorumcusu Ferdi Özbeğen 6.ölüm yıldönümünde Ulus Mezarlığı’ndaki kabri başında anıldı. Törene, TEV Genel Müdürü Yıldız Günay, Vakıf yöneticileri, sevenleri ve sanatçının bursuyla eğitim gören öğrenciler katıldı.

Tarih: 29 Ocak 2019
Devamını Gör

TÜRK EĞİTİM VAKFI BAĞIŞÇISI, TÜRK SANAT MÜZİĞİ’NİN UNUTULMAZ İSMİ SAFİYE AYLA ANILIYOR

TÜRK EĞİTİM VAKFI BAĞIŞÇISI, TÜRK SANAT MÜZİĞİ’NİN UNUTULMAZ İSMİ SAFİYE AYLA ANILIYOR

Tarih: 22 Ocak 2019
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı’nın Bağışçılarından Safiye Ayla Targan Ölüm Yıldönümünde Anıldı

Yaşamını müziğe, tüm malvarlığını ise eğitime vakfeden Safiye Ayla Targan, 21. ölüm yıldönümünde Zincirlikuyu Mezarlığı’nda bulunan kabri başında sevenleri, bağışçısı olduğu Türk Eğitim Vakfı (TEV) yönetimi ve bursiyerleri tarafından anıldı.

Tarih: 14 Ocak 2019
Devamını Gör

TÜRK EĞİTİM VAKFI İSTANBUL ANADOLU YAKASI’NDA 14. ŞUBESİNİ AÇTI

TÜRK EĞİTİM VAKFI İSTANBUL ANADOLU YAKASI’NDA 14. ŞUBESİNİ AÇTI

Tarih: 14 Aralık 2018
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı “Şube Umut Ziyaretlerine” Kocaeli'nde Devam Etti

Türk Eğitim Vakfı “Şube Umut Ziyaretlerine” Kocaeli'nde Devam Etti

Tarih: 19 Ekim 2018
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı'nın 13. Şubesi Trakya'da Açıldı

Türk Eğitim Vakfı'nın 13. Şubesi Trakya'da Açıldı

Tarih: 18 Ekim 2018
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı Şube Umut Ziyaretlerine Denizli'de Devam Ediyor.

Türk Eğitim Vakfı Şube Umut Ziyaretlerine Denizli'de Devam Ediyor.

Tarih: 03 Ağustos 2018
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı 88 Gence Daha Yurt Dışı Bursu Verecek

Türk Eğitim Vakfı (TEV) tarafından 1969 yılından bu yana Türkiye’nin geleceğine yön verecek değerleri ve liderleri yetiştirmek üzere başarılı gençlere verilen yurt dışı yüksek lisans, doktora ve üst ihtisas bursundan, 2018-2019 öğretim yılında 88 öğrenci daha yararlanacak.

Tarih: 06 Haziran 2018
Devamını Gör

TEV Uğuz Tarık Demirağ Raylı Sistemler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin Temeli Atıldı

51 yıldır gençlerin eğitimine destek vererek, Türkiye’nin aydınlık yarınları için çalışan Türk Eğitim Vakfı (TEV), bağışçısı Uğuz Tarık Demirağ’ın vasiyetiyle 32 derslikli mesleki ve teknik lisenin temel atma törenini gerçekleştirdi. TEV, Türk Milli Eğitimi’nin hizmetine sunduğu 30’a yakın eğitim tesisine bir yenisini daha eklemek üzere Uğuz Tarık Demirağ projesinin ilk ayağını başlatmış oldu.

Tarih: 05 Haziran 2018
Devamını Gör

TÜHİD'den TEV'e Anlamlı Ödül

İletişim sektöründe 46. yılını kutlayan Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından düzenlenen Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri sahiplerini buldu. Bu yıl 17. kez düzenlenen ödül töreninde Türk Eğitim Vakfı (TEV) “Sivil Toplum Kuruluşları” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Tarih: 14 Mayıs 2018
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı’nın ‘Mutlu Bir Gül’ Daveti

Türk Eğitim Vakfı (TEV) Four Seasons Hotel Bosphorus ev sahipliğinde ve ALEM Dergisi medya sponsorluğunda mutlu günlerin yeni bağış geleneği Bir Dünya Çiçek Projesini tanıttı. Cem Yılmaz’ın katılımıyla renklenen davette ünlü isimlerin tasarladığı çiçekler satışa sunularak, eğitim için kaynak yaratıldı.

Tarih: 14 Mayıs 2018
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı 51. Kuruluş Yıl Dönümünü Kutladı

Başarılı ve maddi imkanı kısıtlı gençlere eğitim desteği veren Türk Eğitim Vakfı (TEV), 51. Kuruluş yıl dönümünü gala yemeğiyle kutladı.

Tarih: 04 Mayıs 2018
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı’ndan Bursa’ya ’50. Yıl Umut Ziyareti’

Türk Eğitim Vakfı (TEV), 50. yıl faaliyetleri kapsamında düzenlediği ‘50.Yıl Şube Umut Ziyaretleri’nin 8.’sini Bursa’da gerçekleştirdi.

Tarih: 30 Mart 2018
Devamını Gör

TEV’den Geleceğin Lideri 59 Gence Üstün Başarı Bursu

Türk Eğitim Vakfı (TEV) 2017-2018 eğitim yılında Üstün Başarı Bursu’nu almaya hak kazanan bursiyerlerini kamuoyuna tanıttı.

Tarih: 19 Şubat 2018
Devamını Gör

Asla Pes Etmeyenler Kulübü

Asla Pes Etmeyenler Kulübü

Tarih: 05 Aralık 2017
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı’ndan İzmir’e ’50. Yıl Umut Ziyareti’

Türk Eğitim Vakfı (TEV), 50. yıl faaliyetleri kapsamında düzenlediği ‘50.Yıl Şube Umut Ziyaretleri’nin altıncısı İzmir’de gerçekleştirdi.

Tarih: 17 Ekim 2017
Devamını Gör

Zeki Müren Bodrum'da Alkışlarla Yaşıyor, Emel Sayın Söylüyor

Tüm mal varlığını Türk Eğitim Vakfı ve TSK Mehmetçik Vakfı’na bağışlayan Zeki Müren, ölümünün 21. Yıldönümünde Bodrum’da Emel Sayın konseriyle anıldı. Emel Sayın’ın Zeki Müren şarkılarını seslendirdiği gecede, sanat güneşinin arşivinden çok özel görüntü ve ses kayıtları da ilk kez günışığına çıktı.​

Tarih: 25 Eylül 2017
Devamını Gör

TEV Somalı Bursiyerlerle ‘Umut’ Pikniği’nde Buluştu

Türk Eğitim Vakfı (TEV), Soma’da 2014 yılında yaşanan maden kazasının ardından hayatını kaybedenlerin çocuklarına destek amacıyla kurduğu Soma Umut Fonu’ndan yararlanan öğrenciler için fona destek sağlayan kurumların da katılımıyla ‘Okula Dönüş’ pikniği düzenledi.

Tarih: 15 Eylül 2017
Devamını Gör

TEV BODRUM ŞUBESİ HİZMETE BAŞLADI

50 yıldır başarılı ve maddi imkânları kısıtlı gençlere eğitim desteği veren Türk Eğitim Vakfı’nın 12. şubesi vakfın ünlü ve en değerli bağışçılarından, sanat güneşi Zeki Müren’in bir dönem yaşadığı Bodrum’da açıldı.

Tarih: 13 Eylül 2017
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı ’50. Yıl Umut Ziyaretleri’ne Trabzon’da Devam Ediyor

1967’den bu yana, başarılı ve imkanı kısıtlı gençlere eğitim desteği sağlayan Türk Eğitim Vakfı, 50.yıl çalışmaları kapsamında Trabzon’a saha ziyareti düzenledi.

Tarih: 12 Temmuz 2017
Devamını Gör

Huawei Teknoloji Bursu ile Gençler Hayallerine Artık Daha Yakın

Kız öğrencilerin teknolojiye olan ilgilerini artırmak ve bu alandaki çalışmalarını teşvik etmek amacıyla eğitimlerine destek olan Huawei, Türk Eğitim Vakfı (TEV) işbirliği ile sağladığı teknoloji bursu ile öğrencilerin hayallerini geleceğe taşıyor.

Tarih: 12 Temmuz 2017
Devamını Gör

TEV’den 86 Gence Daha Yurt Dışı Bursu

Türk Eğitim Vakfı (TEV) tarafından 1969 yılından bu yana verilen Yurt Dışı Yüksek Lisans, Doktora ve Üst İhtisas Bursu’ndan yararlanacak yeni bursiyerler açıklandı.

Tarih: 15 Haziran 2017
Devamını Gör
1   2   3   4   5   6