Geleceğin Lideri 208 Üstün Başarılı Genç Eğitimine TEV Desteği ile Devam Edecek

TEV Üstün Başarı Bursiyerleri açıklandı. Geleceğin lideri olarak kabul edilen 56 genç, bu seçkin bursu almayı başardı. Bu öğretim yılında toplam 208 genç, TEV Üstün Başarı Bursu ile eğitim hayatına devam edecek.

Tarih: 18 Şubat 2016
Devamını Gör

Konser Teşekkür Yazısı

Tüm mal varlığını, Türk Eğitim Vakfı ile Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı’na bağışlayan Zeki Müren’in vefatının 20. yılı için düzenlenen “Zeki Müren’i Okumak, Zeki Müren’le Okumak” temalı anma etkinliklerinin İstanbul Sanat Güneşi bölümünde...

Tarih: 16 Şubat 2016
Devamını Gör

Sanat Güneşi Zeki Müren Görkemli Bir Konserle Anıldı

Türkiye’nin Sanat Güneşi Zeki Müren, vefatının 20.  yılında TEV ve TSK Mehmetçik Vakfı tarafından düzenlenen, Türkiye’nin önde gelen sanatçılarının sahne aldığı bağış konseriyle anıldı.  

Tarih: 08 Ocak 2016
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı Ankara Özel Sedef Ölçer Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Açılışı Yapıldı

Türk Eğitim Vakfı’nın (TEV), Türkan ve Melih Ölçer’in kızları, merhum Sedef Ölçer’in adını ölümsüzleştirmek amacıyla yaptığı bağış ile hayata geçirdiği Kız Öğrenci Yurdu’nun açılışı TEV Yönetim Kurulu Başkanı Ömer M. Koç, TEV yöneticileri, Ankara Vali Yardımcısı Süleyman Hürrem Aksoy’un katılımıyla gerçekleşti.

Tarih: 18 Aralık 2015
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı Yeni Projelerini Duyurdu

Yarım asra yakın geçmişi ile kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin aydınlık geleceği için eğitime destek veren Türk Eğitim Vakfı (TEV), 20 Ekim Salı günü, Divan Merkez Han’da düzenlediği davette son yıllarda hayata geçirdiği projelerde gelinen son durumu ve 2015-2016 yılları içerisinde hayata geçireceği projeleri duyurdu.

Tarih: 20 Ekim 2015
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı Ezel Gülen Kıray Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Açılışı Yapıldı

Türkiye’nin ilk kadın doktorlarından Ezel Gülen Kıray’ın vasiyeti doğrultusunda, Türk Eğitim Vakfı’na yaptığı bağış ile İstanbul Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından İstanbul Çekmeköy’de yapılan TEV Ezel Gülen Kıray Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin açılışı TEV Yönetim Kurulu Başkanı Ömer M. Koç...

Tarih: 07 Ekim 2015
Devamını Gör

Zeki Müren’i Okumak Zeki Müren’le Okumak Etkinliklerinin İlki Bursa’da Gerçekleştirildi

Tüm mal varlığını, Türk Eğitim Vakfı (TEV) ile Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Mehmetçik Vakfı’na bağışlayan Zeki Müren için ölümünün 19. Yılında başlayıp 20. Yılına uzanan “Zeki Müren’i Okumak, Zeki Müren’le Okumak” teması kapsamında düzenlenecek etkinliklerden ilki sanatçının doğum yeri olan Bursa’da gerçekleştirildi.

Tarih: 30 Eylül 2015
Devamını Gör

Özel Yetenekli Gençler Kep Attı

Türkiye’nin geleceğini şekillendirecek üstün zekalı ve özel yetenekli öğrencilerin eğitim gördüğü TEV İnanç Türkeş Özel Lisesi’nin, 2014-2015 eğitim - öğretim yılı mezuniyet töreni okul kampüsünde gerçekleşti. Mütevelli Heyeti Üyeleri ve Türk Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Üyeleri’nin katıldığı törende mezun ...

Tarih: 24 Haziran 2015
Devamını Gör

TEV, 78 Gence Daha Yurt dışı Bursu Verecek

Türk Eğitim Vakfı (TEV) tarafından 1969 yılından bu yana Türkiye’nin geleceğine yön verecek değerleri ve liderleri yetiştirmek üzere başarılı gençlere verilen yurt dışı yüksek lisans ve üst ihtisas bursundan, 2015-2016 öğretim yılında  78 öğrenci daha yararlanacak.

Tarih: 22 Haziran 2015
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı Hayri Tokaman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin Açılışı

Türk Eğitim Vakfı Hayri Tokaman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin Açılışı Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç Tarafından Yapıldı

Tarih: 20 Nisan 2015
Devamını Gör

TEVİTÖL’den Tübitak İstanbul Asya Finallerinde 4’te 4 Başarı

30 Mart – 2 Nisan 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilen TÜBİTAK 46. Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri İstanbul-Asya Bölge yarışmasında okulumuz öğrencileri 2 birincilik ödülü, 2 de ikincilik ödülü kazandılar. 

Tarih: 06 Nisan 2015
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı’ndan e-öğrenme projesi TEV Akademi

Türk Eğitim Vakfı (TEV), bursiyerlerinin iş hayatına hazırlanmaları ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamaları amacıyla, Türkiye’nin e-öğrenme alanındaki ilk ve öncü şirketi Enocta ile başlattığı işbirliğiyle Uzaktan Eğitim Projesi “TEV Akademi”yi tanıttı. 

Tarih: 23 Mart 2015
Devamını Gör

TEV Yeni Dönem Üstün Başarı Bursiyer Basın Toplantısı

Türk Eğitim Vakfı 2014-2015 Öğretim Yılında 42 Öğrenciye Daha Üstün Başarı Bursu Verecek. 

Tarih: 12 Mart 2015
Devamını Gör

Fransız Futbolcu Guy Moussi’den TEV Soma Umut Fonu’na Yardım!

Türk Eğitim Vakfı (TEV)’nın Soma’da meydana gelen maden kazasının hemen ardından, oluşturduğu TEV Soma Umut Fonu’na, Finlandiya birinci futbol ligi takımlarından HJK Helsinki’nin Fransız futbolcusu Guy Moussi destek verdi.

Tarih: 27 Şubat 2015
Devamını Gör

TEV Yönetim Kurulu TEVİTÖL Ziyareti

TEV Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Koç, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Av. Zuhal D. Çakıroğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Kaya Şener, TEV Genel Müdürü Yıldız Günay, Genel Müdür Yardımcısı Güsel Bilal ve yöneticileri 13 Şubat günü TEV İnanç Türkeş Özel Lisesi’ni (TEVİTÖL) ziyaret ettiler.

Tarih: 17 Şubat 2015
Devamını Gör

İstanbul’a gelen SAP çalışanları, Türkiye’de sivil toplum yararına çalışacak

Dünyanın dört bir yanından İstanbul’a gelen SAP çalışanları, Türkiye’de sivil toplum yararına çalışacak

Tarih: 09 Şubat 2015
Devamını Gör

Usta Tiyatrocu Macide Tanır Törenle Anıldı

Türk Eğitim Vakfı (TEV), Cumhuriyet tarihimizin yetiştirdiği en başarılı tiyatro sanatçılarından biri olan Macide Tanır’ı ölümünün 2. yılında kabri başında yakınları, sanatçı dostları ve sevenlerinin katıldığı bir törenle andı. 

Tarih: 06 Şubat 2015
Devamını Gör

TEV’in En Büyük Bağışçısı Türkan Sedefoğlu Törenle Anıldı

Türk Eğitim Vakfı (TEV), değerli bağışçısı Merhume Türkan Sedefoğlu’nu, vefatının 24. yılı nedeniyle Edirnekapı Şehitliği’ndeki kabri başında gerçekleştirilen törenle andı.

Tarih: 22 Ocak 2015
Devamını Gör

Safiye Ayla, Sevenleri Tarafından Anıldı

Türk Eğitim Vakfı (TEV), Türk Sanat Müziği’nin eşsiz sesi ve vakfın değerli bağışçısı Safiye Ayla Targan’ı ölümünün 17. yılında da unutmadı.

Tarih: 14 Ocak 2015
Devamını Gör

TEV Bağışçılarına Anlamlı Tören!

2014 yılında Vakfımıza değerli katkılarını sunmuş bağışçılarımıza teşekkür etmek amacıyla Türk Eğitim Vakfı  genel merkezinde tören düzenlendi.

Tarih: 24 Aralık 2014
Devamını Gör

TEV Yönetim Kurulu Adana Ziyareti

Türk Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu toplantısı 22 Ekim 2014 tarihinde TEV Adana Şube’de gerçekleştirildi.

Tarih: 11 Kasım 2014
Devamını Gör

TEV-Soma Umut Fonu Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

TEV-Soma Umut Fonu Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Tarih: 05 Kasım 2014
Devamını Gör

Cumhuriyetimizin 91. Yılını coşkulu bir davet ile kutladık!

Cumhuriyetimizin 91. Yılını coşkulu bir davet ile kutladık!

Tarih: 30 Ekim 2014
Devamını Gör

TEV Soma Umut Fonu, 5 milyon TL ile Soma’daki Çocuklara Umut Olacak!

Türk Eğitim Vakfı (TEV)’nın Soma’da meydana gelen maden kazasının hemen ardından, kazada vefat eden veya çalışamayacak durumda olan işçilerimizin çocuklarına burs tahsis etmek için oluşturduğu TEV Soma Umut Fonu’nda, ödenmiş ve taahütleri ile birlikte 5 milyon TL bağış toplandı.

Tarih: 16 Ekim 2014
Devamını Gör

TEV - SINGA Burs Protokolü İmzalandı

TEV - SINGA Burs Protokolü İmzalandı

Tarih: 15 Ekim 2014
Devamını Gör
  1   2   3   4   5