TEV – 4 Adet Taşınmazın Değer Tespit İşi İçin Hizmet Alımı

Mülkiyeti Vakfımıza ait aşağıda bilgileri paylaşılan taşınmazın “rayiç satış ve kira değerlerinin tespitlerinin  yapılması işi” için davet usulü ile hizmet alım ihalesi yapılacaktır. 

Tarih: 20 Haziran 2016
Devamını Gör

TEV Mevlit Lokumu Alımı İlanı

1.600 kutu (+/- 100) , 100 gramlık olarak paketlenmek üzere 160 kg çifte kavrulmuş lokum davet usulüne göre ihale yapılacaktır. Lokumlar TEV tarafından verilecek olan kutulara konulacaktır. 

Tarih: 13 Haziran 2016
Devamını Gör

Zonguldak - Bina Isınma Sisteminin Doğalgaza Dönüşüm İşi İhalesi

Türk Eğitim Vakfı’na ait, Zonguldak İli, Çay mahallesi, Atatürk Bulvarı, No:57 Çaycuma adresinde bulunan binanın, mevcut ısınma sisteminin doğalgaza dönüştürülmesi işi” yapılacaktır.

Tarih: 09 Haziran 2016
Devamını Gör

İstanbul'daki Arsa İçin Ön Tasarım Projesi Yapım İhalesi

Mülkiyeti Vakfımıza ait, İstanbul İli, Arnavutköy İlçesi, Hadımköy Mahallesi, Sırtyolu Mevkiinde bulunan arsa üzerine Lojistik tesisi yapılması amacı ile ön tasarım projesi yapımı ihalesi yapılacaktır.

Tarih: 03 Haziran 2016
Devamını Gör

TEV Ankara Yurt - Tadilat ve Alım İhalesi

Kız Öğrenci Yurdumuz için; “dış cephede binanın yoldan rahatça görünür yerine ışıklı harf tabelası imalat ve montajı işi”  yapılacaktır.

Tarih: 23 Mayıs 2016
Devamını Gör

TEV İzmir Yurt – İç Cephe Boya Hizmet Alımı İhale Duyurusu

Vakfımıza ait İzmir Balçova İlçesi Korutürk Mahallesi Lider sokak No:21-23 adresinde bulunan TEV Kız Öğrenci Yurdu içerisinde iç cephe boya uygulamaları yapılacaktır.

Tarih: 18 Mayıs 2016
Devamını Gör

TEV Ankara Yurt - Tadilat ve Alım İhalesi

Kız Öğrenci Yurdumuz için; içerde  bazı tadilatlar ve alımlar yapılacaktır. Bu iş için anahtar teslimi götürü bedel esasına göre kapalı zarf usulü ile ihale edilecektir.

Tarih: 16 Mayıs 2016
Devamını Gör

TEV Ankara - Daire Tadilat İşi İhalesi

Türk Eğitim Vakfı’nın, Ankara İli, Çankaya İlçesi, Ayrancı Mahallesi, Meneviş Sokak, No: 26/10 adresindeki  dairemiz için tadilat işi  yapılacaktır. Bu iş için anahtar teslimi götürü bedel esasına göre kapalı zarf usulü ile ihale edilecektir. 

Tarih: 16 Mayıs 2016
Devamını Gör

TEV – Mezar Yapımı Hizmet Alım İhalesi - İstanbul/Şişli

İstanbul İli, Şişli İlçesi, Zincirlikuyu Mezarlığı’nda bulunan 1 Adet Mezar Yapımı işi davet usulü ile ihale edilecektir 

Tarih: 11 Mayıs 2016
Devamını Gör

TEV – Mezar Bakımı Hizmet Alım İhalesi - İstanbul/Üsküdar

İstanbul İli, Üsküdar İlçesi, Karacaahmet Mezarlığı’nda bulunan 1 Adet Mezar Kapak Değişimi işi davet usulü ile ihale edilecektir. 

Tarih: 11 Mayıs 2016
Devamını Gör

TEV – Mezar Yapımı Hizmet Alım İhalesi - İzmir/Urla

İzmir İli Urla İlçesi İskele Mezarlığı’nda bulunan 1 Adet Mezar Yapımı işi davet usulü ile ihale edilecektir. 

Tarih: 11 Mayıs 2016
Devamını Gör

TEV - Kullanılmış Muhtelif Ev Eşyaları için İhale

Vakfımıza ait kullanılmış muhtelif ev eşyaları, açık artırma usulü ihale yolu ile satışa sunulacaktır. İhaleye katılım için 500-TL (Beşyüz) geçici teminat bedelinin aşağıdaki vakfımıza ait banka hesap numaralarına yatırılması zorunludur.

Tarih: 27 Nisan 2016
Devamını Gör

TEV İzmir Yurt - Seslendirme ve Anons Sistemi İhale Duyurusu

TEV Cumhuriyet Kız Öğrenci Yurdu ( İzmir ) için Seslendirme ve Anons Sistemi alımı yapılacaktır.

Tarih: 15 Nisan 2016
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı Şapka Üretim Hizmeti İhale Duyurusu

TEV Kurumsal İletişim Birimi tarafından sürecin yönetimi gerçekleştirilecek TEV şapka üretim hizmeti arayışı davet usulü / belli istekliler arasında İhale edilecektir. 

Tarih: 14 Nisan 2016
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı Faaliyet Raporu Üretim Hizmeti İhale Duyurusu

TEV Kurumsal İletişim Birimi tarafından sürecin yönetimi gerçekleştirilecek TEV 2015 faaliyet raporu üretim hizmeti arayışı davet usulü / belli istekliler arasında İhale edilecektir. 

Tarih: 08 Nisan 2016
Devamını Gör

Tıbbi Danışmanlık, Acil ve Destek Sağlık Hizmetleri ile İlgili Hizmet Alımı İşi İhale İlanı

Türk Eğitim Vakfı tarafından, Türkiye genelindeki bağışçılarımıza yönelik Tıbbi Danışmanlık, Acil ve Destek Sağlık
Hizmetleri ile ilgili hizmet alımı işi davet usulü ile ihale edilecektir. 

Tarih: 05 Nisan 2016
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı'nın Desteklediği Okullar için Bilgisayar Alım İhalesi

Türk Eğitim Vakfı’nın desteklediği okullarda kullanılmak üzere 10 Adet Bilgisayar, 10 Adet Monitör ve 5 Adet Dizüstü Bilgisayar alımı yapılacaktır.

Tarih: 05 Nisan 2016
Devamını Gör

TEV – 2 Adet Taşınmazın Değer Tespit İşi İçin Hizmet Alımı

Mülkiyeti Vakfımıza ait aşağıda bilgileri paylaşılan taşınmazların “rayiç satış ve kira değerlerinin tespitlerinin yapılması işi” için davet usulü ile hizmet alım ihalesi yapılacaktır. 

Tarih: 04 Nisan 2016
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı Hizmet Alımı İhale Duyurusu – İstanbul

İstanbul İli, Arnavutköy İlçesi, Hadımköy Mahallesi , 4 Pafta 334 Parselde (18. Md. Uygulaması sonrasında 753 ada 14 parsel oluşturulacak) Yeni  bulunan arsamız üzerine Lojistik yapılmak üzere ön konsept proje hazırlanması işi

Tarih: 25 Mart 2016
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı Hizmet Alımı İhale Duyurusu – İzmir

İzmir İli, Karşıyaka İlçesi, Soğukkuyu Mahallesinde,64 Pafta, 333 Ada 520 parseldeki binamızın deprem tahkiki yaptırılarak kentsel dönüşüm izinlerinin alınması hizmeti ihalesi işi

Tarih: 25 Mart 2016
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı Hizmet Alımı İhale Duyurusu – Ankara

Ankara İli, Mamak İlçesi, Demirlibahçe Mahallesi, 160 pafta, 1582 ada, 24 parselindeki binamızın deprem tahkiki yaptırılarak kentsel dönüşüm izinlerinin alınması hizmeti ihalesi işi için anahtar teslimi götürü bedel esasına göre kapalı zarf usulü ile ihale edilecektir. 

Tarih: 25 Mart 2016
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı Hizmet Alımı İhale Duyurusu – İstanbul

Türk Eğitim Vakfı’na ait Gayrettepe Mah. Barbaros Bulvarı Doktor Orhan Birman İş Merkezi Apt. No: 149 / A Beşiktaş / İstanbul adresindeki iş merkezimiz için Yangın yönetmeliğine göre yapılacak proje değişiklikleri için “Yangın Danışmanlık Hizmeti Alımı İhalesi” yapılacaktır. 

Tarih: 08 Mart 2016
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı Yenileme ve Onarım İhale Duyurusu – Ankara

Türk Eğitim Vakfı’nın Ankara İli, Eti mahallesi, Maltepe Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, No:68 Çankaya adresinde bulunan Kız Öğrenci Yurdumuz için bavul odası ve çamaşır deposuna raf yapılması işine dair raf imalat alım işi için anahtar teslimi götürü bedel esasına göre kapalı zarf usulü ile ihale edilecektir.

Tarih: 10 Şubat 2016
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı Termal-Kuşe Kağıt ve Ribbon Alım İhalesi

Vakfımızın ihtiyacı olan Termal kağıt, Kuşe kağıt ve ribbonlar Davet Usulü ile satın alınacaktır. Alıma söz konusu ürünlerin teknik özellikleri ve ihtiyaç adetleri aşağıdaki gibidir.

Tarih: 02 Şubat 2016
Devamını Gör

1 Adet Taşınmazın Değer Tespit İşi İçin Hizmet Alımı

(GM1698) Mülkiyeti Vakfımıza ait olan İstanbul İli, Kartal İlçesi, Yakacık Mahallesi, 114 Pafta 2679 Ada 165 Parselde kain 540,67 m² yüzölçümlü tarla (arsa) vasıflı taşınmaz için güncel satış ve kira değeri ile birlikte en iyi ve en faydalı kullanım analizi – proje geliştirme içeren ekspertiz raporunun hazırlanması işi. 

Tarih: 02 Şubat 2016
Devamını Gör
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19