-
-
-

Ankara - Binamızda İSG Kapsamında Yapılması Gereken İşler İhalesi

Ankara  İli, YILDIZEVLER Mah. 717 Sok. No: 22 / 12 ÇANKAYA adresinde bulunan binamız için; İSG kapsamında yapılması gereken işler olup bununla ilgili olarak, anahtar teslimi götürü bedel esasına göre kapalı zarf usulü ile ihale edilecektir.

Tarih: 22 Eylül 2016
Devamını Gör

TEV –Muhtelif Taşınmazların Değer Tespit İşi İçin Hizmet Alımı

Mülkiyeti Vakfımıza ait muhtelif illerde bulunan mesken, ticari ve arsa vasıflı taşınmazların “rayiç satış ve kira değerlerinin tespitlerinin yapılması işi” için davet usulü ile hizmet alım ihalesi yapılacaktır. 

Tarih: 06 Eylül 2016
Devamını Gör

Hürriyet Gazetesi Türkiye Genelinde Yayınlanmak Üzere Anma İlanı İhalesi

Türk Eğitim Vakfı tarafından,  renkli, 4 sütun 12 cm boyutlarında, Hürriyet gazetesi Türkiye genelinde yayınlanmak üzere anma ilanı işi davet usulü ile ihale edilecektir. 

Tarih: 02 Eylül 2016
Devamını Gör

TEV Lokum Alma İhalesi

Türk Eğitim Vakfı tarafından,  85 ‘er gramlık, çifte kavrulmuş, Türk Eğitim Vakfı ve Mehmetçik Vakfı  logolu kutular içerisinde olmak üzere 500 adet (kutu)  lokum alma işi davet usulü ile ihale edilecektir. 

Tarih: 02 Eylül 2016
Devamını Gör

TEV - İstanbul'da İş Merkezinde Asansör Modernleştirilmesi İşi Hizmet Alımı

TEV Dr. Orhan Birman İş Merkezi’nin 2 adet asansörünün günümüz koşullarına göre modernleştirilmesi için anahtar teslimi götürü bedel esasına göre davet usulü ile ihale edilecektir. 

Tarih: 29 Ağustos 2016
Devamını Gör

TEV İzmir ve Ankara Yurtlarımız için Yemek Hizmeti Alım İhalesi

Türk Eğitim Vakfı  tarafından, İzmir Özel Türk Eğitim Vakfı Cumhuriyet Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu’nun akşam yemeği ve kahvaltı hizmeti ve Ankara Özel Türk Eğitim Vakfı Sedef Ölçer Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu akşam yemeği hizmet alımı işi kapalı zarf teklif usulü ile ihale edilecektir. 

Tarih: 18 Ağustos 2016
Devamını Gör

TEV – Mezar Yapımı Hizmet Alım İhalesi – Balıkesir/Edremit

Balıkesir İli, Edremit İlçesi, Edremit Mezarlığı’nda bulunan 1 Adet – 2 Kişilik Mezar Yapımı işi davet usulü ile ihale edilecektir.

Tarih: 05 Ağustos 2016
Devamını Gör

TEV – 2 Adet Taşınmaz Değer Tespit İşi İçin Hizmet Alımı

Balıkesir İli, Merkez İlçesi, Gündoğan Mahallesi 4456 Ada 14 Parsel’de bulunan 258 m² yüzölçüme sahip arsa vasıflı taşınmazların “rayiç satış ve kira değerlerinin tespitlerinin yapılması işi” için davet usulü ile hizmet alım ihalesi yapılacaktır.

Tarih: 03 Ağustos 2016
Devamını Gör

TEV – 1 Adet Taşınmaz Değer Tespit İşi İçin Hizmet Alımı

Asma Katlı Mağaza vasfıyla bulunan taşınmazın “rayiç satış ve kira değerlerinin tespitlerinin yapılması işi” için davet usulü ile hizmet alım ihalesi yapılacaktır.

Tarih: 03 Ağustos 2016
Devamını Gör

TEV – 1 Adet Taşınmaz Değer Tespit İşi İçin Hizmet Alımı

Mağaza (2 Nolu Depo Eklentisi) vasfıyla bulunan taşınmazın “rayiç satış ve kira değerlerinin tespitlerinin yapılması işi” için davet usulü ile hizmet alım ihalesi yapılacaktır.

Tarih: 03 Ağustos 2016
Devamını Gör

İstanbul - Apartman Vasıflı Binamızın Deprem Tahkiki ve Kentsel Dönüşüm İzinleri

Apartman vasıflı binamızın deprem tahkiki yaptırılarak kentsel dönüşüm izinlerinin alınması hizmeti ihalesi işi  anahtar teslimi götürü bedel esasına göre Davet usulü ile ihale edilecektir

Tarih: 02 Ağustos 2016
Devamını Gör

Ankara - Apartman Vasıflı Binamızın Deprem Tahkiki ve Kentsel Dönüşüm İzinleri

Apartman vasıflı binamızın deprem tahkiki yaptırılarak kentsel dönüşüm izinlerinin alınması hizmeti ihalesi işi  anahtar teslimi götürü bedel esasına göre Davet usulü ile ihale edilecektir.

Tarih: 02 Ağustos 2016
Devamını Gör

TEV İzmir Yurt için IT Güvenlik Duvarı 1 Yıllık Lisans Yenileme İhalesi

TEV Trabzon Özel Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu için kullanmakta olduğumuz Güvenlik duvarının 1 yıllık lisans yenileme alımı yapılacaktı.

Tarih: 01 Ağustos 2016
Devamını Gör

TEV Cumhuriyet Kız Öğrenci Yurdu ( İzmir ) için Kamera Sistemi Alım İhalesi

Ürünler temini ve kurulum için ihaleye katılmak isteyenler 09.08.2016 tarihi saat 14:00’e kadar tekliflerini tarafımıza ulaştırmaları gerekmektedir.

Tarih: 29 Temmuz 2016
Devamını Gör

TEV –Muhtelif Taşınmazların Değer Tespit İşi İçin Hizmet Alımı

Mülkiyeti Vakfımıza ait aşağıda muhtelif illerde bulunan mesken, ticari ve arsa vasıflı taşınmazların “rayiç satış ve kira değerlerinin tespitlerinin yapılması işi” için davet usulü ile hizmet alım ihalesi yapılacaktır.

Tarih: 29 Temmuz 2016
Devamını Gör

TEV –1 Adet Taşınmazın Değer Tespit İşi İçin Hizmet Alımı

Apartman vasıflı taşınmaz için güncel satış ve kira değeri ile birlikte en iyi ve en faydalı kullanım analizi – proje  geliştirme içeren ekspertiz raporunun hazırlanması işi. 

Tarih: 25 Temmuz 2016
Devamını Gör

TEV – 3 Adet Taşınmazın Değer Tespit İşi İçin Hizmet Alımı

Aşağıda bilgileri paylaşılan taşınmazın “rayiç satış ve kira değerlerinin tespitlerinin yapılması işi” için davet usulü ile hizmet alım ihalesi yapılacaktır.  

Tarih: 14 Temmuz 2016
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı Kurumsal Davet Catering Hizmeti İhale Duyurusu

TEV Kurumsal İletişim Birimi tarafından sürecin yönetimi gerçekleştirilecek  18 Ekim günü TEV Kurumsal Davet kapsamında yapılacak yiyecek- içecek servisi ve ikram hizmetleri arayışı Davet usulüne belli istekliler arasında göre İhale edilecektir.   

Tarih: 01 Temmuz 2016
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı Reklam Ajans Daveti İhale Duyurusu

Vakfımızın 50. yılına doğru ilerlerken Vakıf genel görünürlüğümüzün artırılması amacı ile başlamayı planladığımız iletişim için başlattığımız seçim sürecine bazı Reklam ajansları davet edilmiştir. 

Tarih: 01 Temmuz 2016
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı PR Ajans Daveti İhale Duyurusu

Vakfımızın 50. yılına doğru ilerlerken Vakıf genel görünürlüğümüzün artırılması amacı ile başlamayı planladığımız iletişim için başlattığımız seçim sürecine bazı PR ajansları davet edilmiştir. 

Tarih: 01 Temmuz 2016
Devamını Gör

TEV İzmir - Yangın Raporu İşleri İhalesi

Türk Eğitim Vakfı’na ait, :  Akdeniz Cad. No.14 Kat 1/102 adresinde bulunan Sadullah Hamit Birsel İş Merkezi için “Yangın Raporu” alınacak olup bu raporu kapsayan imalat montaj tadilat işleri için anahtar teslimi götürü bedel esasına göre  kapalı zarf usulü ile ihale edilecektir. 

Tarih: 29 Haziran 2016
Devamını Gör

TEV Kullanılmış Muhtelif Ev Eşyaları Açık Arttırma İhalesi

Vakfımıza ait kullanılmış muhtelif ev eşyaları, açık artırma usulü ihale yolu ile satışa sunulacaktır. İhaleye katılım için 1.000-TL (Bin) geçici teminat bedelinin aşağıdaki vakfımıza ait banka hesap numaralarına yatırılması zorunludur.

Tarih: 27 Haziran 2016
Devamını Gör

TEV Ankara Yurt - Tadilat ve Alımlar İhalesi

Kız Öğrenci Yurdumuz için; içerde bazı tadilatlar ve alımlar yapılacaktır. Bu iş için anahtar teslimi götürü bedel esasına göre kapalı zarf usulü ile ihale edilecektir.

Tarih: 24 Haziran 2016
Devamını Gör

TEV İzmir - Muhtelif Daire İçi Onarımlar

Dairelerin muhtelif onarım, tadilat, imalat montaj işleri için anahtar teslimi götürü bedel esasına göre kapalı zarf usulü ile ihale edilecektir. 

Tarih: 23 Haziran 2016
Devamını Gör

Ankara Yurt - PVC Zemin Kaplama Montaj İşi İhale Duyurusu

Türk Eğitim Vakfı’na ait, TEV Ankara Sedef Ölçer Kız Öğrenci Yurdu B1 kat çok amaçlı salon, çamaşır odası, diş odası
antibakteriyal PVC zemin kaplama montajı işi yapılacaktır.

Tarih: 23 Haziran 2016
Devamını Gör
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22