-
-
-

Türk Eğitim Vakfı Hizmet Alımı İhale Duyurusu – İstanbul

İstanbul İli, Arnavutköy İlçesi, Hadımköy Mahallesi , 4 Pafta 334 Parselde (18. Md. Uygulaması sonrasında 753 ada 14 parsel oluşturulacak) Yeni  bulunan arsamız üzerine Lojistik yapılmak üzere ön konsept proje hazırlanması işi

Tarih: 25 Mart 2016
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı Hizmet Alımı İhale Duyurusu – İzmir

İzmir İli, Karşıyaka İlçesi, Soğukkuyu Mahallesinde,64 Pafta, 333 Ada 520 parseldeki binamızın deprem tahkiki yaptırılarak kentsel dönüşüm izinlerinin alınması hizmeti ihalesi işi

Tarih: 25 Mart 2016
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı Hizmet Alımı İhale Duyurusu – Ankara

Ankara İli, Mamak İlçesi, Demirlibahçe Mahallesi, 160 pafta, 1582 ada, 24 parselindeki binamızın deprem tahkiki yaptırılarak kentsel dönüşüm izinlerinin alınması hizmeti ihalesi işi için anahtar teslimi götürü bedel esasına göre kapalı zarf usulü ile ihale edilecektir. 

Tarih: 25 Mart 2016
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı Hizmet Alımı İhale Duyurusu – İstanbul

Türk Eğitim Vakfı’na ait Gayrettepe Mah. Barbaros Bulvarı Doktor Orhan Birman İş Merkezi Apt. No: 149 / A Beşiktaş / İstanbul adresindeki iş merkezimiz için Yangın yönetmeliğine göre yapılacak proje değişiklikleri için “Yangın Danışmanlık Hizmeti Alımı İhalesi” yapılacaktır. 

Tarih: 08 Mart 2016
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı Yenileme ve Onarım İhale Duyurusu – Ankara

Türk Eğitim Vakfı’nın Ankara İli, Eti mahallesi, Maltepe Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, No:68 Çankaya adresinde bulunan Kız Öğrenci Yurdumuz için bavul odası ve çamaşır deposuna raf yapılması işine dair raf imalat alım işi için anahtar teslimi götürü bedel esasına göre kapalı zarf usulü ile ihale edilecektir.

Tarih: 10 Şubat 2016
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı Termal-Kuşe Kağıt ve Ribbon Alım İhalesi

Vakfımızın ihtiyacı olan Termal kağıt, Kuşe kağıt ve ribbonlar Davet Usulü ile satın alınacaktır. Alıma söz konusu ürünlerin teknik özellikleri ve ihtiyaç adetleri aşağıdaki gibidir.

Tarih: 02 Şubat 2016
Devamını Gör

1 Adet Taşınmazın Değer Tespit İşi İçin Hizmet Alımı

(GM1698) Mülkiyeti Vakfımıza ait olan İstanbul İli, Kartal İlçesi, Yakacık Mahallesi, 114 Pafta 2679 Ada 165 Parselde kain 540,67 m² yüzölçümlü tarla (arsa) vasıflı taşınmaz için güncel satış ve kira değeri ile birlikte en iyi ve en faydalı kullanım analizi – proje geliştirme içeren ekspertiz raporunun hazırlanması işi. 

Tarih: 02 Şubat 2016
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı Yenileme ve Onarım İhale Duyurusu – Ankara

Türk Eğitim Vakfı’nın Ankara İli, Çankaya İlçesi Yıldızevler mahallesi 717 sokak adresindeki 22/11, 22/15, 22/19 no’lu dairelerinin mutfak dolaplarının değişim işleri için anahtar teslimi götürü bedel esasına göre kapalı zarf usulü ile ihale edilecektir. 

Tarih: 28 Ocak 2016
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı Muhtelif Kıymetli Eşyalar İçin İhale Duyurusu

Vakfımıza ait muhtelif tablo, muhtelif kıymetli halı, muhtelif antik eşya ve muhtelif kullanılmış ev eşyaları açık arttırma usulü ihale yolu ile satışa sunulacaktır. İhaleye katılım için 2.000 TL (ikibin) geçici teminat bedelinin aşağıdaki vakfımıza ait banka hesap numaralarına yatırılması zorunludur. 

Tarih: 27 Ocak 2016
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı Sosyal Medya İçerik Yönetimi Ajans Hizmeti İhale Duyurusu

TEV Kurumsal İletişim Birimi tarafından sürecin yönetimi gerçekleştirilecek TEV sosyal medya içerik yönetimi danışmanlık ve dijital ajans hizmeti arayışı davet usulü / belli istekliler arasında İhale edilecektir.

Tarih: 15 Ocak 2016
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı Öğrenci Taşıma Hizmet Alımı İhale Duyurusu

Türk Eğitim Vakfı tarafından, İstanbul, Ankara ve İzmir illeri içerisinde öğrencilerin eğitim gördükleri okullardan alınarak belirlenen güzergâhlarından uygulama eğitimi alacakları laboratuvarın bulunduğu okula getirilmesi ve ...

Tarih: 12 Ocak 2016
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı Yenileme ve Onarım İhale Duyurusu – İzmir

Türk Eğitim Vakfı’nın İzmir ili, Konak mahallesi 846 sokak no:40 Konak adresindeki dairenin su akıntı probleminin giderilmesi ve izolasyonu işi anahtar teslimi götürü bedel esasına göre kapalı zarf usulü ile ihale edilecektir. 

Tarih: 12 Ocak 2016
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı İnşaat Proje Yönetimi İhale Duyurusu

Türk Eğitim Vakfı tarafından İstanbul İli İçerisinde Şişli- Mecidiyeköy'de  2400 m2 İş Merkezi , Küçükçekmece ilçesinde 1200 m2  Kapalı Spor Salonu projeleri için Proje Koordinasyon, ihale yönetimi, ve inşaat süreç raporlamalarının yapılması ile ilgili hizmet alımı işi kapalı zarf teklif ve bilahare pazarlık usulü ile ihale edilecektir.

Tarih: 11 Ocak 2016
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı İnşaat Deprem Tahkiki İşi İhale Duyurusu

Türk Eğitim Vakfının ( TEV ), İstanbul İli, Barbaros Bulvarı Beşiktaş  adresinde bulunan  6521 m2 inşaat alanına sahip  Dr. Orhan Birman İş Merkezinin deprem tahkiki yapılması ile ilgili hizmet alımı işi kapalı zarf teklif ve bilahare pazarlık usulü ile ihale edilecektir.

Tarih: 11 Ocak 2016
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı Mal ve Hizmet Alımı İhale Duyurusu – İstanbul

Vakfımızın 2015 yıl sonu ürünleri üretimi kapsamında Kurumsal İletişim Birimi tarafından süreci yönetilecek, kalem ve gözlük kılıfı üretim hizmeti için ihale yapılacaktır.

Tarih: 19 Aralık 2015
Devamını Gör

İki Adet Taşınmazın Değer Tespit İşi İçin Hizmet Alımı

Mülkiyeti Vakfımızın bağışçısına ait olan ve aşağıda bilgileri paylaşılan 2 adet taşınmazın “rayiç değerlerinin  tespitlerinin yapılması işi” için davet usulü ile hizmet alım ihalesi yapılacaktır. 

Tarih: 16 Aralık 2015
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı Yıl Sonu Ürünleri İhale Duyurusu

TEV Kurumsal İletişim Birimi tarafından sürecin yönetimi gerçekleştirilecek TEV yıl başı ajanda ve masa takvimi üretimi davet usulü / belli istekliler arasında İhale edilecektir. 

Tarih: 15 Aralık 2015
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı Online Bağış Sitesi Yenileme Hizmet Alımı İhale Duyurusu

TEV Bilgi İşlem ve Kurumsal İletişim Birimleri tarafından sürecinin yönetileceği, www.tev.org.tr web sitemiz bünyesinde bulunan Online Bağış sayfalarının yazılımının yenilenmesi hizmeti davet usulü / belli istekliler arasında İhale edilecektir.  

Tarih: 08 Aralık 2015
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı Yenileme ve Onarım İhale Duyurusu – İSTANBUL

Vakfımıza ait, GAYRETTEPE Mah. Barbaros Bulvarı No: 149 Beşiktaş / İSTANBUL adresindeki “DOKTOR ORHAN BİRMAN İŞ MERKEZİ” için mevcut dairesel yangın merdiveninin sökülerek yerine yangın yönetmeliğine uygun yeni Z merdiveni montajının yapılması ihale edilecektir. 

Tarih: 04 Aralık 2015
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı Kullanılmış Eşya Satış İhalesi

Vakfımızın depolarında bulunan kullanılmış muhtelif ev eşyaları ihale yolu ile satışa sunulacaktır.  

Tarih: 01 Aralık 2015
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı Yenileme ve Onarım İhale Duyurusu – İstanbul

Türk Eğitim Vakfı’nın İstanbul ili, Derviş Ali mahallesi Tekke sokak No:8 Fatih / İstanbul adresindeki Sedefoğlu Apartmanı A blok binasına açıktaki cephelerinin Mantolama işinin, gerekli yerlerin sıva tamir ve boya işlerinin anahtar teslimi götürü bedel esasına göre kapalı zarf usulü ile aşağıdaki şartlarla ihale edilecektir.    

Tarih: 01 Aralık 2015
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı Yenileme ve Onarım İhale Duyurusu – İzmir

Vakfımıza ait GÖZTEPE Mah. 81 Sok. No: 25 / 3 KONAK / İZMİR adresindeki binamız için Çatı Tadilatı işi ihalesi yapılacaktır.

Tarih: 26 Kasım 2015
Devamını Gör

TEV –Muhtelif Taşınmazların Değer Tespit İşi İçin Hizmet Alımı

Mülkiyeti Vakfımıza ait olan ve aşağıda bilgileri paylaşılan 6 adet taşınmazın “rayiç değerlerinin tespitlerinin yapılması işi” için davet usulü ile hizmet alım ihalesi yapılacaktır.

Tarih: 24 Kasım 2015
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı Yenileme ve Onarım İhale Duyurusu – İstanbul

Vakfımıza ait 1138 GM kodlu CUMHURİYET Mah. ÇETİN EMEÇ Cad. BİZİMKÖY Sit. No: 156 DR (NO:40/4)  SİLİVRİ / İSTANBUL adresindeki dairemiz için; Ahşap pencerelerin onarımı işi ihalesi yapılacaktır.

Tarih: 20 Kasım 2015
Devamını Gör

Türk Eğitim Vakfı Ruhsat Alımı İhale Duyurusu – İzmir

Vakfımıza ait 1444 GM kodlu  AKDENİZ Cad. TEV-SADULLAH HAMİT BİRSEL İŞ MERKEZİ No: 14 KONAK / İZMİR  binamıza alınmış olan jeneratör için; Jeneratör ruhsat alımı işi ihalesi yapılacaktır.

Tarih: 19 Kasım 2015
Devamını Gör
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22