Türk Eğitim Vakfı Trabzon Özel Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu


Türk Eğitim Vakfı Trabzon Özel Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu Özellikleri:

Trabzon'da Karadeniz Teknik Üniversitesine 1,5 km uzaklıkta bulunan ve öğrencilere servis hizmeti sunan Türk Eğitim Vakfı Trabzon Kız Öğrenci Yurdu, 253 kız öğrenci yatak kapasitesine sahiptir. Yurtta 63 adet 4 kişilik kendine özel banyo ve lavabosu bulunan oda ile 1 adet engelli odası bulunmaktadır.

Kız öğrencilere modern bir yaşam alanı sunulan yurtta kafeterya, mutfak, kantin, hobi ve oyun odası, çok amaçlı salon, görüşme ve toplantı salonu, lobi TV odası, ortak çalışma odası, bilgisayar odası gibi birçok birim yer almaktadır. Yurtlarda 24 saat profesyonel güvenlik ekibi görev yapmaktadır. Ayrıca yurtta kalan öğrencilerin aileleri tarafından ziyaret edilmelerini sağlamak için apart misafir odası da bulunmaktadır.

Yurtta kalan gençlere sosyal gelişim açısından da destek olunmakta; bu kapsamda toplu yaşam kültürü, mesleki hedef belirleme, İngilizce, liderlik, kişisel ve sosyal beceri geliştirme konularında eğitimler verilmektedir.

2015-2016 Eğitim Dönemi (Eylül-Haziran) için;

  • 4 kişilik oda+kahvaltı öğrenci yıllık yurt ücreti 4.250TL

Not: Yurtlarımızda yemek imkanı sunulmakta olup, yemek bedeli yurt ücretine dahil değildir.

TEV Kız Öğrenci Yurtları için Kesin Başvurular Başlamıştır.

Bu form yalnızca ön başvuru hükmündedir ve kesin kayıt anlamına gelmez. Kesin kayıt için başvuru tarihlerimiz 15 Ağustos - 15 Eylül'dür. Kişilerin kesin başvuru döneminde tekrar başvuru yapmaları gerekmektedir. Aksi halde başvurular geçersiz sayılacaktır.

Ücretli Başvuru için tıklayınız.

 

 

ADRES

Adres : 2 nolu Bostancı Mah. Şahin Sok. No:6 TRABZON

Telefon : (0462) 888 01 00 - (0462) 888 0 838(Pbx)

Faks : (0462) 888 01 04

 

GALERİ