Türk Eğitim Vakfı Trabzon Özel Kız Öğrenci Yurdu


TEV Trabzon Özel Kız Öğrenci Yurdu Özellikleri:

Trabzon'da Karadeniz Teknik Üniversitesine 1,5 km uzaklıkta bulunan ve öğrencilere servis hizmeti sunan Türk Eğitim Vakfı Trabzon Kız Öğrenci Yurdu, 253 kız öğrenci yatak kapasitesine sahiptir. Yurtta 63 adet 4 kişilik kendine özel banyo ve lavabosu bulunan oda ile 1 adet engelli odası bulunmaktadır.

Kız öğrencilere modern bir yaşam alanı sunulan yurtta kafeterya, mutfak, kantin, hobi ve oyun odası, çok amaçlı salon, görüşme ve toplantı salonu, lobi TV odası, ortak çalışma odası, bilgisayar odası gibi birçok birim yer almaktadır. Yurtlarda 24 saat profesyonel güvenlik ekibi görev yapmaktadır. Ayrıca yurtta kalan öğrencilerin aileleri tarafından ziyaret edilmelerini sağlamak için apart misafir odası da bulunmaktadır.

Yurtta kalan gençlere sosyal gelişim açısından da destek olunmakta; bu kapsamda toplu yaşam kültürü, mesleki hedef belirleme, İngilizce, liderlik, kişisel ve sosyal beceri geliştirme konularında eğitimler verilmektedir.

2014-2015 Öğretim Yılı Trabzon Yurt Ücreti: 390 TL/ay

Not: Yurtlarımızda yemek imkanı sunulmakta olup, yemek bedeli yurt ücretine dahil değildir.

TEV Kız Öğrenci Yurtları için Ön Başvurular Başlamıştır.

Bu form yalnızca ön başvuru hükmündedir ve kesin kayıt anlamına gelmez. Kesin kayıt için kişilerin kesin başvuru döneminde tekrar başvuru yapmaları gerekmektedir. Aksi halde başvurular geçersiz sayılacaktır.

 

BAŞVURU

T.C. Kimlik No :  
Ad - Soyad :  
Telefon :  
E-mail :  
Ücretli - Burslu :  
Notlar :
Yenile
*

Burslu başvurular için TEV Eğitim (Yüksek Öğrenim) Bursu kriterleri geçerlidir. TEV Eğitim Bursu kriterlerini öğrenmek için tıklayınız

ADRES

Adres : 2 nolu Bostancı Mah. Şahin Sok. No:6 TRABZON

Telefon : (0462) 888 01 00 - (0462) 888 0 838(Pbx)

Faks : (0462) 888 01 04

 

GALERİ