-
-
-

Sizden Gelenler


Ben Tülay Candemir. 2004-2006 yılları arasında TEV’den almış olduğum maddi ve manevi desteklerden ötürü sizlere teşekkürlerimi tekrar sunmak istiyorum. Sizlere olan gönül borcumu, elimdeki imkanlar dahilinde ödemeyi borç bilirim. Bugün TEV Akbank Şubenize bir nebze de olsa bir bağış yapmış bulunmaktayım.Elimdeki imkanlar doğrultusunda sizlere olan desteğime devam edeceğim. Destekleriniz için tekrar teşekkürler.

Tülay Candemir
TEV Mezun Bursiyeri

Ben 1992 Bursa doğumlu Cumhuriyet Üniversitesi’nde Antropoloji Bölümü 3. sınıfta okuyan bir bursiyerinizim. Öncelikle sizlere çok büyük bir minnet borcum var. Ailemin sağladığı kısıtlı maddi imkanlar doğrultusunda üniversiteye geldim ve sizler sayesinde şimdi rahat bir şekilde okuyor ve aldığım burs desteği ile ailemin zor da olsa geçimini sağlıyorum. Türkiye’de sayenizde çok dahabüyük başarılar yaşayacağıma söz veriyorum ve çok teşekkür ediyorum. Ellerinizden öper, saygılarımı iletirim.

Jale Avyüzen
Cumhuriyet Üniversitesi Antropoloji Bölümü Öğrencisi

Değerli TEV Vakfı Yöneticileri ve Bağışçıları;

Ben sizin burs verdiğiniz Ozan Doğruyol isimli bursiyerinizim. Beni bu büyük sevgi, saygı ve paylaşım dolu yuvanıza ailenize aldığınız için çok mutluyum. Aranızda bulunmaktan, eğitimimi sizlerin sağladığı bursla tamamlamış bulunmaktayım. Ben yoksul bir ailenin tek erkek evladıyım. Tek umut kaynakları tek gelecekleriyim. Zorluklar içinde bu günlere sizlerin sayesinde geldim. Sizleri mahcup etmeyerek örnek bir insan olarak temsil ettim ve edeceğim. Hakkınızı ödeyemem. Sizlere ne kadar teşekkür etsem, dua etsem azdır. Var olduğum sürece bu vicdani borcumu ödemeye çalışacağım.

Ozan Doğruyol
Giresun Üniv. Keşap MYO Mezun Bursiyeri

Türk Eğitim Vakfı Sayın Yöneticileri, Tıp Fakültesindeki eğitim-öğretim hayatım süresince yapmış olduğunuz maddi yardımlarınız ve manevi desteğiniz sayesinde okulumu başarıyla bitirmiş bulunmaktayım. Topluma yararlı bir birey ve halkın sağlığı için iyi bir hekim olma hedefimde sizlerin katkısı benim için çok büyük bir yer teşkil ediyor. Sizlere minnet borçluyum. Vakfınıza ve Vakfınızın tüm çalışanlarına çok teşekkür ederim.

Saygılarımla,
Dr. Ozan Akıncı

Ben başta siz olmak üzere tüm değerli TEV ailesine ve onun bağışçılarına, bana yeri doldurulamayacak olan yardımları nedeniyle, bütün kalbimle teşekkür ediyorum. Mezun olduktan sonra da ilk görevimin TEV’e bağış olacağını da şimdiden tüm samimiyetimle söz veriyorum.

Ramazan Kapdıkaçdı
Hacettepe Üniv. Müh. Fak. Fizik Müh. Böl. Öğr.

Benim adım Elanur. Ben 18 yaşında lise son sınıf öğrencisiyim. Babam emekli şoför. Okumayı ve en önemlisi okula devam etmeyi çok istiyorum. Bu isteğimin gerçekleşmesine imkan yokken Türk Eğitim Vakfının, meslek lisesi öğrencilerine burs verdiğini öğrendim ve başvurdum. Burs çıktı ve yaklaşık iki yıldır burs almaktayım. Burs sayesinde okulumu bitirme hayalim gerçek olacak. Bu bursu sağlayan herkese teşekkür ederim.

Elanur Tebrizcik
Erzurum Yakutiye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

Türk Eğitim Vakfı Sayın Yöneticileri;

Oğlum Bora Usanmaz’a göndermiş olduğunuz burs teklifi bizleri nasıl memnun etti bilemezsiniz. Benim çocuğum 2008’de OKS-Türkiye birinciliği, 2012’de YGS Bilecik il birinciliği, LYS’de ise MF 1 ve MF 4 puanlarında il birincisi olmasına rağmen onun geleceğine ilişkin ailemiz ve maddi imkanlarımız dışında bize güç veren maddi manevi çok ender destek olmuştur. Bizlere güç verdiniz. Benim çocuğum bursiyeriniz olsun veya olmasın, bu yıl üniversiteye eşim, büyük oğlum ve küçük oğlum hep beraber kaydolacaklar. Bunların lisans eğitiminden sonra size söz veriyorum az veya çok TEV’e her türlü katkıyı sağlayacağım. Sizlere teklifiniz için sonsuz teşekkürler. Hepinize şükranlarımı sunuyorum. Emin olun teklifinizden dolayı sizlere minnettarlığımı memnuniyetimi anlatacak kelime bulamıyorum.

Hürmetlerimle,
Yakup Usanmaz