TEV - Evde ol, önlem al, İYİ KAL!

Evde ol, önlem al, İYİ KAL!

18.03.2020

Koronavirüs gündemiyle birlikte hayatımızı, işimizi, sosyal mesafeleri ve üretkenliği yeniden anlamlandırdığımız bir dönemden geçiyoruz.

İnanıyoruz ki, bu yepyeni düzende dayanışmanın ve birlikte kalmanın yolu teknolojiyi ve iletişimi nasıl daha etkin şekilde kullanabileceğimizi düşünmekten ve zorlu zamanları minimum hasarla birlikte büyüyerek atlatmaktan geçiyor.

EVDEN TEV’E DESTEK OL!

Ağırlığını hissettiren yeni hayatımızı biraz olsun hafifletmek, yeniden anlamlandırmak en önemlisi her şeye rağmen umutlu ve iyi kalabilmek için sizlere bir çağrıda bulunuyoruz: «EVDEN TEV’E DESTEK OL»

Avrupa Koçluk ve Mentorluk Konseyi (EMCC) tarafından 2019 yılında Dünyanın En Başarılı Mentorluk Programı ödülüne layık görülen TEV Mentorluk Plafformunda 7000'den fazla bursiyerimiz ve yüzlerce mentorumuz sizleri bekliyor. "Hayata anlam katan yapılandırılmış mentorluk görüşmeleri bu içinden geçtiğimiz zor dönemde evden çalışmak durumunda kalan profesyonellerimizin sosyal mesafelendirme nedeni ile yaşayabilecekleri sıkıntılara en etkin çözüm olacaktır" diyen EMCC Dünya Başkanı Dr. Rıza Kadılar bu programda yer alacak mentorlara destek olmaya hazır olduklarını ifade ediyor.

Gelin siz de; hayatımızı, işimizi, sosyal mesafeleri ve üretkenliği yeniden anlamlandırdığımız bu dönemde gençlerimize ışık olup yol gösterin, Mentorink programına katılın Mentor olun!

Programda Mentor olmak için https://www.mentorink.com/tev/home bağlantı linkinden kayıt yaptırabilirsiniz!

Formu doldurduktan sonra size uygun menti eşleşmeniz Mentorink Programı tarafından akıllı algoritmalar aracılığı ile gerçekleştirilecek, en iyi eşleşmeler ve özelleştirilmiş içerik yönlendirmeleri yapılacaktır. E-posta adresiniz aracılığı ile sizlerle bilgi paylaşılacaktır.

  • Görüşme zamanını, mentor ve menti karşılıklı anlaşarak belirleyeceklerdir.
  • Program için bir ücretlendirme söz konusu değildir.

Detaylı bilgiye; https://www.mentorink.com/tev/home adresinden ulaşabilirsiniz.

Ülke olarak, kısa zamanda bu önemli sorunu aşmış olmayı, iyi ve umutlu kalabilmeyi diliyoruz.