TEV - TEV Eğitim Dostu

TEV Eğitim Dostu

TEV Eğitim Dostu


 
TEV Eğitim Dostu Nedir? 
 
Eğitim Dostu, Türk Eğitim Vakfı aracılığıyla bursiyerlere verilen desteklere şükran duyulduğunu gösteren birer simge olarak kullanılmaktadır. Bursiyerlerimize maddi destek sağlamanın yanı sıra eğitimlerini pekiştirmeleri konusunda mentorluk, staj, iş imkânı, teknik eğitim, sosyal faaliyet vb. olanaklar tanıyan değerli kuruluşlara TEV Eğitim Dostu unvanı verilir. 
 
TEV Eğitim Dostu Unvanı eğitime gönül vermiş, iş birliği içinde olmaktan her daim mutluluk duyduğumuz bağışçılarımıza  teşekkür edebilmek için oluşturulmuştur.
 
Gençlerimizin eğitimi “Yarıda Kalmasın” diyerek yanımızda bulunan kurumsal bağışçılarımıza verdikleri desteğin bir nişanesi olarak dijital rozet takdim edilir.
 
Nerede Kullanılır? 
 
TEV Eğitim Dostu unvanı alan kurumlar, özel olarak tasarlanmış logoyu web sitesinde yayınlayabilir, kurumsal mail imzalarına ekleyebilirler.
 
Rozetler neye göre verilir?
  1. Burs Desteği
  2. Ek Yardım Desteği (Ulaşım, Yemek, Teknoloji vb.)
  3. Mentorlük Desteği
  4. Eğitim Desteği
  5. Staj Desteği
  6. TEV Mezunlarına İstihdam Desteği
Dijital rozete sahip olmak kurumumuza ne katacak?
 
56 yıldır eğitimde fırsat eşitliği için çalışan Türk Eğitim Vakfı’nın bir destekçisi olduğunuzu iç ve dış paydaşlarınıza duyurarak konu hakkında farkındalık sağlayabilirsiniz.
 
Dijital rozete nasıl sahip olabiliriz?
 
Yukarıda paylaşılan destek çeşitlerinden en az 1 tanesinin karşılanması gerekmektedir.
 
Dijital rozete sahip olabileceğimizi düşünüyorsak nereye başvurmalıyız?
 
Dijital rozetinizi almak için bagisprojeleri@tev.org.tr adresine e-posta gönderebilir veya 0212 318 68 53 numaralı telefonu arayıp bilgi edinebilirsiniz.