TEV - Bağış Türleri

Bağış Türleri

Bağış Türleri


Genel Bağış

Dilediğiniz miktarda yapacağınız bağışla başarılı ancak maddi desteğe ihtiyaç duyan öğrencilerin eğitimine destek olabilirsiniz.

GENEL BAĞIŞ İÇİN TIKLAYIN

Düzenli Bağış

Dilediğiniz miktarda yapacağınız bağışla başarılı ancak maddi desteğe ihtiyaç duyan öğrencilerin eğitimine destek olabilirsiniz.

DÜZENLİ BAĞIŞ İÇİN TIKLAYIN

Taziye Bağışı

Vefat eden yakınlarınız adına cenaze merasimi öncesinde veya sonrasında bağış yaparak vefat eden kişinin adını gençlerimizin eğitim yolculukları boyunca yaşatabilir, ailesi ve sevenlerine taziye dileklerinizi iletebilirsiniz.

TAZİYE BAĞIŞI İÇİN TIKLAYIN

Burs Fonlarına Bağış

TEV çatısı altında kurulan genel, bireysel ya da kurumsal burs fonlarına düzenli veya tek seferlik destek verebilirsiniz.

BURS FONLARINA BAĞIŞ İÇİN TIKLAYIN

Kart Bağışı

Özel günlerinizde sevdiklerinize hediye almak yerine dilediğiniz miktarda bağış yaparak onlara bir iyilik hediye edebilir, TEV’den isimlerine özel sertifika gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

KART BAĞIŞ İÇİN TIKLAYIN

Bir Dünya Çiçek Bağışı

Sevdiklerinizin mutlu ve özel günlerinde, dilediğiniz adrese göndereceğiniz 2 veya 3 boyutlu Bir Dünya Çiçek konseptli panolar ile hem sevdiklerinizi hem de bağışınızla eğitim hayatına devam edebilecek gençlerimizi mutlu edebilirsiniz.

BİR DÜNYA ÇİÇEK BAĞIŞI İÇİN TIKLAYIN

Hibe ve Vasiyet Bağışı

Başarılı ve maddi desteğe ihtiyacı olan Türk gençlerine eğitim olanağı sağlamak amacıyla, mal varlıklarınızı Türk Eğitim Vakfı’na vasiyet ve hibe yoluyla bağışlayabilir, vasiyet ve hibe bağışçılarımıza özel verilen hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

HİBE VE VASİYET BAĞIŞI İÇİN TIKLAYIN

Kurumsal Bağış

Kurumlar, TEV'e şartlı veya şartsız burs bağışı yapabilir, eğitim alanında çeşitli projelerde partnerlik yapabilirler.

KURUMLARLA İŞBİRLİĞİ PROJELERİMİZİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Kurumsal işbirliği önerileriniz için sgumus@tev.org.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Yardımseverlik Koşuları ve Etkinlikler

Her sene Türkiye’nin farklı yerlerinde düzenli olarak gerçekleştirilen maratonlar ve spor etkinliklerinde TEV’in gönüllü koşucusu olarak yer alarak çevrenize eğitime destek çağrısında bulunabilirsiniz.

KOŞU PROJELERİMİZ İÇİN TIKLAYIN

Daha detaylı bilgi için adimadim@tev.org.tr üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.