TEV - İhale Duyuruları

İhale Duyuruları

İhale Detayları

Türk Eğitim Vakfı Bursa İlinde Bakım Onarım Tadilat İhalesi 22 Şubat 2022

Türk Eğitim Vakfı Bursa İlinde Bakım Onarım Tadilat İhalesi

BURSA İLİNDE BAKIM ONARIM TADİLAT İŞİ

İşin konusu; HOCAALİZADE Mah. ATATÜRK Cad.  No: 19  OSMANGAZİ / BURSA adresindeki binamızda Tokaman İş Hanı için, İSG kapsamında yapılması gereken bakım onarım yenileme işlerinin yapılması

İşin muhteviyatı:

Otomat yenilecektir, özel imalat pano kapağı yapılacaktır, led ampül takılacaktır, her daireye görüntülü sesli diafon takılacaktır, (kapı otomatiği dahil ) ve kablolama işlemi yapılacaktır, kanal işlemleri yapılacaktır, kapı otomatiği ve tesisatı yapılacaktır.

Yapılan keşifte pano içerisinde değişmesi gereken sigorta ve özel ölçü ile yapılacak pano kapakları bulunmaktadır bunlar tehlike arz etmektedir. Merdiven boşluklarında ki sensörlü armatürlerin ampulleri komple değiştirilerek beyaz led ampul ile çevrilecektir eğer arızalı sensörlü armatür çıkar ise fiyata ilave edilecektir. Bu sistemlere ait kablolama sıva üstü ve yapiskan kanallar içerisinden yapılacaktır

5 katlı binanın tavan boyası, merdiven demirleri yağlı boya ile boyanacaktır, merdiven boşluklarındaki pencereler ahşap olduğu için boyanması gerekiyor, tamirat işleri yapılacaktır ve oldukça kötü durumda olan alanlar için 3 kat boya yapılacaktır.

 

Boya ve elektrik malzemelerinde teklif aşaması ve işe başlamadan önce, kullanılacak ürünlerin TSE garantili olduğu ibraz edilecek.  Görüntülü sistemlerde Audio veya Multitek marka sistem olup ekran 4.3 inch boyutuna sahip olmalıdır.

 

Tekliflerin kaşeli imzalı kapalı zarf şeklinde TEV Kocabaş İş merkezi binası 8. Katına 8 Mart Salı günü saat 17:00’e kadar TEV Merkez Kocabaş İş Hanı 8. Kat İnsan Kaynakları departmanına teslim edilmesi gerekmektedir. Avans verilmemekte olup iş bitimi geçici kabul ile beraber yüklenici firma faturası kabul edilecektir.

İletişim İrtibat

BURSA TEV  ŞUBE:    Orhanbey, Atatürk Cd., 16000 Osmangazi/BURSA

Telefon(0224) 221 18 10

 

TEV Merkez adresi: Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No: 111 TEV Kocabaş İşhanı  Kat: 6-7-8 PK: 34349   Şişli / İstanbul

Merkez iletişim :   (0212) 318 68 00

 

 

TEV Kamu İhale Kanununa tabi değildir. İhaleyi yapıp yapmama hakkına sahiptir.